At Westonci.ca, we provide reliable answers to your questions from a community of experts. Start exploring today! Get immediate and reliable solutions to your questions from a community of experienced professionals on our platform. Our platform provides a seamless experience for finding reliable answers from a network of experienced professionals.

shane bought 7 pounds of oranges for $14.35. Wendy bought 6 pounds of oranges for $13.68 which person bought oranges at a lower price

Sagot :

Thank you for visiting our platform. We hope you found the answers you were looking for. Come back anytime you need more information. We appreciate your visit. Our platform is always here to offer accurate and reliable answers. Return anytime. Discover more at Westonci.ca. Return for the latest expert answers and updates on various topics.