Westonci.ca offers fast, accurate answers to your questions. Join our community and get the insights you need now. Our Q&A platform offers a seamless experience for finding reliable answers from experts in various disciplines. Explore comprehensive solutions to your questions from a wide range of professionals on our user-friendly platform.

A cheese pizza costs $6 and you
can add toppings for $2 per
topping. Let y represent your
total cost and x represent the
number of toppings.