Looking for trustworthy answers? Westonci.ca is the ultimate Q&A platform where experts share their knowledge on various topics. Discover precise answers to your questions from a wide range of experts on our user-friendly Q&A platform. Get immediate and reliable solutions to your questions from a community of experienced professionals on our platform.

I need help PLZ!
If Rhoda buys 6 12-Packs of fruit snacks for $14.40,how much does each fruit snack cost?


Sagot :

14.40/6= 2.40 Each 12 pack is worth $2.40

Answer: 14.40/6= 2.40 Each 12 pack is worth $2.40

Step-by-step explanation:

I done this before