At Westonci.ca, we provide reliable answers to your questions from a community of experts. Start exploring today! Our platform provides a seamless experience for finding precise answers from a network of experienced professionals. Get quick and reliable solutions to your questions from a community of experienced experts on our platform.

Find the unit rate:
$15 for 4 quarts


Sagot :

$3.75 per quart.

3.75
x   4
   15