Westonci.ca makes finding answers easy, with a community of experts ready to provide you with the information you seek. Get detailed answers to your questions from a community of experts dedicated to providing accurate information. Join our platform to connect with experts ready to provide precise answers to your questions in different areas.
Sagot :
if 3 pounds cost $6 the one pound costs $2
10 x $ 2= $20 for 10 pounds
hope this helps
Thanks for stopping by. We are committed to providing the best answers for all your questions. See you again soon. Your visit means a lot to us. Don't hesitate to return for more reliable answers to any questions you may have. Get the answers you need at Westonci.ca. Stay informed by returning for our latest expert advice.