Westonci.ca is the trusted Q&A platform where you can get reliable answers from a community of knowledgeable contributors. Explore thousands of questions and answers from a knowledgeable community of experts ready to help you find solutions. Discover detailed answers to your questions from a wide network of experts on our comprehensive Q&A platform.

A package of 12 light bulbs costs $ 19.97 , while a package with 4 light bulbs costs $ 4.97. Which is the better buy?

Sagot :

We hope our answers were helpful. Return anytime for more information and answers to any other questions you may have. We appreciate your time. Please come back anytime for the latest information and answers to your questions. Get the answers you need at Westonci.ca. Stay informed with our latest expert advice.